نکات مهم در خرید ضدعفونی کننده سطوح

هنگام خرید ضدعفونی کننده سطوح، باید با توجه به سطح موردنظر موارد را در نظر گرفت:

اثربخشی

قبل از استفاده از محصول باید این سوال را از خود بپرسیم که با توجه به میکروارگانیسم های موجود، آیا محلول ضدعفونی کننده سطوح، میکروب ها و عوامل بیماری زای را از بین می برد؟

زمان کشتن یا غیرفعالسازی

یک محلول ضدعفونی کننده سطوح با چه سرعتی پاتوژن خاصی را می کشد؟ آیا این محلول، سطوح را به طور مشخصی خیس نگاه می دارد تا با زمان کشتن مطابقت داشته باشد؟

ایمنی

باید خورندگی یا خطرات مرتبط با مواد شیمیایی موجود در محلول ضدعفونی کننده سطوح را بر روی سطح موردنظر در نظر گرفت. آیا استفاده از محلول برای افراد نیز ایمن است؟

سهولت استفاده

یک ضدعفونی کننده سطوح مناسب به میزان کافی باید قابلیت استفاده ی آسان را داشته باشد.

کلام آخر

علی رغم در دسترس بودن واکسن کرونا، هر روز با سویه های جدیدی از این ویروس مواجه می شویم که سلامت ما را تهدید می کنند. لذا کماکان توجه به ضدعفونی کردن سطوح امری ضروری است. خوشبختانه انواع مواد ضدعفونی کننده سطوح، در بازار موجود است. لذا کافی است تا با توجه به نیاز سطح موردنظر برای خرید ضدعفونی کننده سطوح اقدام کنید. از آنجایی که ایمنی انسان و محیط زیست، همواره اولویت نخست باندپیچی است، این شرکت، تولید انواع مواد ضدعفونی کننده سطوح فودگرید و ارگانیک را در دستور کار خود قرار داده است. سرفوسیب به عنوان محلول ضدعفونی کننده سطوح بیمارستانی و فوداسیب به عنوان محلول ضدعفونی کننده سطوح در تماس با مواد غذایی است. هر دو محلول سطح بالا و ایمن هستند و هیچگونه باقی مانده مضری از خود بر جای نمی گذارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *